درباره ما

به راحتی از هونیک خرید کنید!!

با پیشرفت و گسترش نفوذ اینترنت در ایران و لزوم استفاده بهینه از زمان که یکی از فاکتورهای اساسی برای همگام بودن با عصر تکنولوژی است، چند سالی است که تقریباً این امکان به وجود آمده که می‌توان هر گونه کالا یا خدماتی را به صورت آنلاین تهیه کرد. بی گمان در فضای پرمشغله امروز که خرید به صورت سنتی بسیار وقت گیر است، استفاده از خدمات فروشگاه‌ های اینترنتی می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه باشد.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی هونیک

هونیک با هدف صرفه جویی این دو عامل، ضمن نگرشِ مشتری محور و ایجاد رابطه بادوام با مشتری می کوشد با بکارگیری نهایت توان برای مشتریانِ همواره ارزنده خود ، بستر خریدی رضایت بخش را فراهم سازد همچنین با عبور بسلامت از فیلتر نماد اعتماد الکترونیکی و برخورداری از درگاه امن پرداخت اینترنتی، اطمینان خاطر مشتریان از خرید سالم و بدون ریسک را فراهم ساخته و تلاش دارد بهترین و ارزنده ترین محصولات را در کمترین زمان ممکن، با قیمتی مناسب و برند موردِ پسندِ عام توأم با کیفیت مطلوبِ خدمات پشتیبانی، به مشتریان خود عرضه گرداند .

این فروشگاه اینترنتی در راستای فرهنگ رضایتمندی مشتریان با استمرار در سنجش نیاز مخاطبین خود، تنوع و تعدد محصولات فروشگاه خود را هر ۷ روز یکبار افزایش می دهد.

برخی از همکاران ما در فروشگاه اینترنتی هونیک

دکتر نادر معتمدی

مدیر عامل فروشگاه اینترنتی هونیک

فروغ بافندچی

مدیر فروش

علی نیکوئی

مدیر فناوری اطلاعات

کاظم پهلوان

مدیر خرید

logo-samandehi