چرا به ما اعتماد میکنید؟

چرا به ما اعتماد میکنید؟

نماد اعتماد الکترونیکی یا enamad :

تائید فروشگاه های اینترنتی توسط یک مؤسسه ثالث(نماد اعتماد الکترونیکی )، تاثیر زیادی در جلب اعتماد  مراجعه کنندگان خواهد داشت و مراجعه کننده از در امان ماندن اطلاعات خود ایمنی بیشتری احساس می نماید و حتی در صورت سوء استفاده از این اطلاعات می تواند برای شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح مراجعه نماید .

در واقع نماد اعتماد الکترونیکی مشخصه ای جهت جلب اعتماد کاربران در هنگام مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد. اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد. شما عزیزان می توانید با کلیک کردن بر روی تصویر لوگوی نماد، صفحه مجوز مربوطه را مشاهده کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی

فواید SSL و کاربرد های گواهی امنیت :

همگام با شروع به کار وب سایت، پورتال و فروشگاه اینترنتی ، امنیت اطلاعاتی که رد و بدل میشود بسیار حائز اهمیت می باشد.

گواهینامهSSLبه صاحبین امتیاز و مشتریان این امکان را می دهد که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را (مثل شماره کارت اعتباری)، بطور محرمانه تبادل کنند

سرویس  SSL ، بسته های اطلاعاتی را  در هنگام تبادل رمز گذاری کرده  و این امکان را به سرویس دهنده و کاربر آن می دهد که ارتباط خود را در فضایی امن به صورت رمز شده و غیر قابل خوانش برای دیگران برقرار سازند. در نبود این پروتکل، تمامی اطلاعات مبادله شده به راحتی توسط افراد ثالث در گره های (Node) بین راه قابل رویت، تغییر و سوء استفاده هستند. در این مورد از همه عزیزان خواهش میشود جهت مشاهده سایت هونیک ، آدرس را به این صورت وارد کنند :  https://honik.ir

فروشگاه اینترنتی هونیک با فراهم کردن بستر امنیتی SSL ، اخذ enamad  و دریافت مشخصه شامد یا همان شناسنامه‌دار کردن الکترونیکی محتوای دیجیتال، به شما عزیزان این اطمینان را می دهد که در کمال آرامش و اعتماد، خریدی آسان،به صرفه و رضایتبخش را پی در پی تجربه کنید.

منتشر شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *